Hovedside‎ > ‎

Kontakt

Tlf: 38 15 10 00
mail: kundeservice@cg-glass.no

Kundesenter +47 38 15 10 00

                    
VENNESLA                        BERGEN
Mette Gjødestøl                Marita Holm
+47 948 32 510              +47 993 25 488
mette@cg-glass.no            marita@cg-glass.no

Salg / marked

                                  
Geir Øvestad                Therese Kristiansen    
Distriktssjef Vest          Distriktssjef Sør/Øst/Midt
+47 991 17 370           +47 970 06 160        
geir@cg-glass.no          therese@cg-glass.no    

                     Morten
Bjørn Finn Arnesen      Morten Slettebakken
Selger                         Salg /planlegg Bergen
+47 913 12 758           +4911 37 748
 finn@cg-glass.no       ms@cg-glass.no

   
Janne P. Hogner 
Selger / ordre
+47 917 06 690
janne@cg-glass.no

Ledelse / administrasjon / økonomi

                       
Eivind Brøvig                     Laila Skotnes
Daglig leder / marked      Økonomi / regnskap
+47 481 51 000            +47 926 84 102
eivind@cg-glass.no        laila@cg-glass.no

Jan Tore Holm
Jan Tore Holm
CG Glass Bergen
+47 940 33 606
jth@cg-glass.no

Logistikk / Drift / Planlegging

                    
Roy Fossdal                 Øyvind Nevestad
Logistikksjef                   Drift- / planlegger
+47 90 94 01 68         +47 94 80 80 52
roy@cg-glass.no        nevestad@cg-glass.no
Kontor og produksjon

CG Glass har produksjon i Vennesla og Bergen

CG Glass Vennesla


BERGEN - Koordinater 
60.324742, 5.376046

CG Glass Bergen

CG Glass Øst (Co ACT Logimark)





Postadresse
CG Glass 
Postboks 223
4703 Vennesla

Besøk Vennesla                 Besøk Bergen               Besøk Øst
CG Glass Vennesla as        CG Glass Bergen as     CG Glass Øst
Moseidmoen industribygg    Midtunlia 73                  Henrik Bulls veg 48
4700 Vennesla                    5224 Nesttun                2069 Jessheim
Org: 914 907 144                Org: 918 279 199



Åpningstid: 08:00 - 16:00

Telefon:   +47 38 15 10 00
Telefaks: +47 38 15 10 01

Kundeservice: kundeservice@cg-glass.no


Undersider (1): Livechat