Møt vårt team

Administrasjon

Eivind Brøvig
Eivind Brøvig CEO/COBeivind@cg-glass.no +47 48 15 10 00
Wave Image
Gerd Silje Kåvenes
Gerd Silje KåvenesØkonomi / regnskapgerdsilje@cg-glass.no +47 92 63 98 59
Wave Image
RITA MOLAND FLESNER
RITA MOLAND FLESNERADMINISTRASJONrita@cg-glass.no +47 97 53 74 70
Wave Image
Simen Skogheim
Simen SkogheimSALGSDIREKTØRsimen@cg-glass.no +47 97 69 09 58
Wave Image

Salg

Geir Øvestad
Geir ØvestadDistriktssjef vestgeir@cg-glass.no +47 99 11 73 70
Wave Image
METTE GJØDESTØL
METTE GJØDESTØLKundestøtte Venneslamette@cg-glass.no +47 94 83 25 10
Wave Image
Marita Holm
Marita HolmKundestøtte Bergenmarita@cg-glass.no +47 99 32 54 88
Wave Image
Ania Skogheim
Ania SkogheimLeder CGI Tradingania@cg-glass.no +48 601 936 898
Wave Image
THOMAS KOZMA
THOMAS KOZMACEO, CG Glass Swedenthomas@cg-glass.no +46 07 04 82 54 68
Wave Image

Smartglass

Leif Hogner
Leif HognerSalg Smartglassleif@smartglassnorge.no +47 91 18 57 97
Wave Image

Produksjon

Øyvind Nevestad
Øyvind NevestadProduksjonssjef Venneslanevestad@cg-glass.no +47 94 80 80 52
Wave Image
Roy Fossdal
Roy FossdalLogistikksjefroy@cg-glass.no +47 90 94 01 68
Wave Image
Jan Tore Holm
Jan Tore HolmProduksjonssjef Bergenjth@cg-glass.no +47 94 03 36 06
Wave Image

Kontakt

38 15 10 00

Åpningstid: 07:00 - 15:00

kundeservice@cg-glass.no

Postadresse

CG Glass 
Postboks 223
4703 Vennesla


Besøk Vennesla

CG Glass Vennesla as
Moseidmoen industribygg
4700 Vennesla
Org: 914 907 144

Besøk Bergen

CG Glass Bergen as
Midtunlia 73
5224 Nesttun
Org: 918 279 199

Besøk Oslo og Østlandet

CG Glass Oslo
Trondheimsveien 436B
0962 Oslo



CG Glass Norway
Craftsman Specialty
Products

4700 Vennesla 5224 Nesttun 
kundeservice@cg-glass.no 
+47 38 15 10 00
Cookie Policy

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler som er nødvendige for å fungere og kreves for å oppnå de formålene som er illustrert i personvernreglene. Ved å godta denne ELLER bla denne siden ELLER fortsette å bla, samtykker du til personvernreglene våre.